Lærkehøj har i alt cirka 25 medarbejdere og op til 13 vikarer.

Ring til Lærkehøj på 38 32 32 00.
eller send en e-mail til mail@laerkehoej.dk

Anita, rengøring, anita@laekehoej.dk
Anita, køkkenet, 38 32 32 09, anitag@laerkehoej.dk
Anne, pædagog/socialrådgiver på Herberget, 38 32 32 04 annek@laerkehoej.dk
Benedicte, socialrådgiver, 38 32 32 04, benedicte@laerkehoej.dk
Bent, pædagog og pedel på Herberget, 38 32 32 16, bent@laerkehoej.dk
Berit, sygeplejerske, 38 32 32 26, mobil 26 36 25 17, berits@laerkehoej.dk
Brian, køkkenet, brian@laerkehoej.dk
Charlotte, pædagog på Herberget, charlottec@laerkehoej.dk
Eagle, Natvarmestuen, eagle@laerkehoej.dk
Henrik, køkkenet, henrika@laerkehoej.dk
Ida, pædagog på Herberget, ida@laerkehoej.dk
Kasper, Carpe Diem, 26 11 15 09, kasper@laerkehoej.dk
Lea, pædagog/socialrådgiver på Herberget, 38 32 32 04 lea@laerkehoej.dk
Lene, Natvarmestuen, lene@laerkehoej.dk
Martin, pædagog på Herberget, martins@laerkehoej.dk
Mikael (Mik), daglig leder, 38 32 32 02, mik@laerkehoej.dk
Morten, Natvarmestuen, mortenk@laerkehoej.dk
Niels, Natvarmestuen, niels@laerkehoej.dk
Peter, Akutboliger og Carpe Diem, peterd@laerkehoej.dk
Sandra, Natvarmestuen, sandra@laerkehoej.dk
Solo, Carpe Diem, 22 88 33 87, solo@laerkehoej.dk
Søren, forstander, 40 15 20 45, romar@lindevangen.dk
Tove, receptionen, 38 32 32 03, tove@laerkehoej.dk