Lærkehøj har i alt cirka 24 medarbejdere og op til 13 vikarer.

Ring til Lærkehøj på 38 32 32 00.
eller send en e-mail til mail@laerkehoej.dk

Anita, køkkenet, 38 32 32 09, anitag@laerkehoej.dk
Anne, pædagog/socialrådgiver på Herberget, 38 32 32 04 annek@laerkehoej.dk
Benedicte, socialrådgiver, 38 32 32 04, benedicte@laerkehoej.dk
Berit, sygeplejerske, 38 32 32 26, mobil 26 36 25 17, berits@laerkehoej.dk
Brian, vikar, brian@laerkehoej.dk
Eagle, Natvarmestuen, eagle@laerkehoej.dk
Henrik, køkkenet, henrika@laerkehoej.dk
Ida, pædagog på Herberget, ida@laerkehoej.dk
Jonas, pædagog på Herberget, jonas@laerkehoej.dk
Kasper, Carpe Diem, 26 11 15 09, kasper@laerkehoej.dk
Lea, pædagog/socialrådgiver på Herberget, 38 32 32 04 lea@laerkehoej.dk
Lene, Natvarmestuen, lene@laerkehoej.dk
Martin, pædagog på Herberget, martins@laerkehoej.dk
Mikael (Mik), daglig leder, 38 32 32 02, mik@laerkehoej.dk
Morten G., Natvarmestuen, morteng@laerkehoej.dk
Morten, Natvarmestuen, mortenk@laerkehoej.dk
Niels, Natvarmestuen, niels@laerkehoej.dk
Pia, Natvarmestuen, piat@laerkehoej.dk
Peter, Akutboliger og Carpe Diem, peterd@laerkehoej.dk
Roy, Pedel, roys@laerkehoej.dk
Solo, Carpe Diem, 22 88 33 87,  solo@laerkehoej.dk
Sandra, nattevagt,
Søren, forstander, 40 15 20 45,
romar@lindevangen.dk
Thomas, pædagog på Herberget, thomasv@laerkehoej.dk
Tove, receptionen, 38 32 32 03, tove@laerkehoej.dk